Podwójna "pogoń" nieudana

13 Grudzień 2020

Kompletnie nie 'weszliśmy' w mecz.
Rywal zaczął serią 12:0, po czym przytomna reakcja trenera i po wziętym czasie na parkiet wyszła inna drużyna.

Nową taktyką obronną i konsekwentną grą w ataku doprowadziliśmy do remisu już w drugiej kwarcie.
Wtedy rywal znów nam odskoczył, między innymi dzięki seryjnym trafieniom Bartłomieja Frątczaka zza łuku, ale także naszej nieskutczeności w ataku nawet z czystych pozycji.

Po ostatnim meczu z Włocławkiem, który nasz rywal z pewnością obserwował odrobiliśmy lekcję. Nie ugieliśmy się pod pressingiem na całym boisku rywala, a sami przecwinicy po nieudanych próbach wycofali się z tego rodzaju obrony.

W czwartej kwarcie rywalowi zaczynało brakować tchu, przez co zaczęli popełniać straty. W samej końcówce przegrywaliśmy 7 punktami... by zmarnować 3 pewne sytuacje i pozbawić się szans na wygraną.

Mimo przegranej pokazaliśmy się w dobrym stylu stawiając ciężkie warunki faworyzowanemu rywalowi, o wygraną na wyjeździe będzie ciężko jednak wiemy że jesteśmy w stanie to zrobić!